Vampire Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vampire Academy

-Dragoste fara margini, minciuni inghetate in clepsidra timpului si vampiri indragostiti de elixirul vietii umane. Reteta cosmarului deplin.-
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fisa Personajului

In jos 
+11
K.Yoko
Kiryuu Zero
Ruka Souen
Lee Lee
Touma Ichijo
Rima Toya
Aidou Hanabusa
Maria Kurenai
Zero
Yuki Cross
Kaname Kuran
15 participanți
AutorMesaj
Kaname Kuran
Admin
Kaname Kuran


Mesaje : 126
Karma : 153
Data de inscriere : 06/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 12:05 am

Pentru a putea participa in Rpg completati asta:

Nume:
Prenume:
Varsta:
Clasa (de zi sau noapte):
Despre el/ea:
Poza:
____________________________________

Nume: Kuran
Prenume: Kaname
Varsta: 20
Clasa: de noapte
Despre el/ea: vampirul pur-sange respectat si temut de toti semenii sai,rece , autoritar ; singura fiinta care-l incita este Yuuki, pentru care ar face absolut orice, se impotriveste chiar si Consiliului Vampirilor.
Poza:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Kaname Kuran in Lun Sept 07, 2009 2:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://vampire-academy.vampire-legend.com
Yuki Cross
Admin
Yuki Cross


Leu Bivol
Mesaje : 10
Karma : 14
Data nasterii : 23/07/1997
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 26

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 12:22 am

Nume:Cross
Prenume:Yuki
Varsta:19-20
Clasa (de zi sau noapte):Noapte
Despre el/ea:Aflati pe parcurs
Poza: Avatar
Sus In jos
Zero

Zero


Mesaje : 7
Karma : 11
Data de inscriere : 07/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 4:49 am

Nume:Kiryu
Prenume:Zero
Varsta:21
Clasa (de zi sau noapte):Noapte
Despre el/ea:dupa ce Kaname i-a dat din snagele lui pentru a nu-si pierde controlul,Zero a fost transferat in clasa de nopate.Restul secret
Poza:
Spoiler:
Sus In jos
Maria Kurenai

Maria Kurenai


Mesaje : 5
Karma : 9
Data de inscriere : 07/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 4:56 am

Nume:Kurenai
Prenume:Maria
Varsta:aparent 20
Clasa (de zi sau noapte):night
Despre el/ea:A very distant relative of Shizuka Hiou. She allowed Shizuka to possess her body in exchange

for being allowed to drink Shizuka's blood, which would strengthen her sickly body. Due to Shizuka's

untimely death, this promise was never fulfilled. Maria has returned to her family after the Shizuka

incident, but has asked Yuki Cross to tell Zero Kiryu that if he sees Ichiru Kiryu, to tell him Maria wants

to see him again.
Poza:viitorul avatar
Sus In jos
Aidou Hanabusa

Aidou Hanabusa


Mesaje : 345
Karma : 349
Data de inscriere : 07/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 5:11 am

Nume:Hanabusa
Prenume:Aidou
Varsta:20
Clasa (de zi sau noapte):Night Class
Despre el/ea:[la ce lene imi e...urmariti si voi Vampire Knight]
Poza:avi&sig
Sus In jos
Rima Toya

Rima Toya


Mesaje : 4
Karma : 6
Data de inscriere : 07/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 6:12 am

Nume:Toya
Prenume:Rima
Varsta:19 ani
Clasa (de zi sau noapte):noapte
Despre el/ea:
Are abilitatea de a controla fulgerele[in general electricitatea]si restul aflati pe parcurs
Poza:
Spoiler:
Sus In jos
Touma Ichijo

Touma Ichijo


Sagetator Sobolan
Mesaje : 510
Karma : 527
Data nasterii : 14/12/1996
Data de inscriere : 07/09/2009
Varsta : 27
Localizare : Night Class...

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 5:37 pm

Nume:Touma
Prenume:Ichijo
Varsta:20
Clasa (de zi sau noapte):Night Class
Despre el/ea:Vice-presedinte Night-class. Il consider cel mai inofensiv vampir dintre nobili, plus si faptul ca este manierat si tolerant. Are capul pe umeri si e lipsit de actiuni timpite. Mi-a parut rau ca la sfirsit a trebuit sa joace un rol putin negativ, chiar daca a fost impus, mai ales ca i-a fost si lui greu. Au ales anume personajul cel mai pozitiv dintre vampiri ca sa-l faca sa poarte aceasta greutate.
Poza:ava&sig


Ultima editare efectuata de catre Touma Ichijo in Joi Sept 10, 2009 3:09 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
http://vampire-academy.vampire-legend.com/forum.htm
Lee Lee

Lee Lee


Mesaje : 2
Karma : 4
Data de inscriere : 07/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 6:24 pm

Nume:Midori
Prenume:Lee Lee
Varsta:18
Clasa (de zi sau noapte): zi
Despre el/ea:aflati pe parcurs
Poza:avatar
Sus In jos
Ruka Souen

Ruka Souen


Mesaje : 33
Karma : 37
Data de inscriere : 08/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 2:06 am

Nume: Souen
Prenume: Ruka
Varsta: 18
Clasa (de zi sau noapte): noapte
Despre ea:
Ruka Souen is a member of the night class at Cross Academy. She loved Kaname a long time ago. She became upset when Kaname refuse to drink her blood. She dislikes Yuki because Kaname loves her. She admired Kaname when she was a little girl, before she even met Kaname. She gets jealous when she sees a girl speaking with Kaname.
Poza: avtar
Sus In jos
Kiryuu Zero

Kiryuu Zero


Mesaje : 38
Karma : 44
Data de inscriere : 09/09/2009
Localizare : Night Class

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 8:55 pm

Nume: Kiryuu
Prenume: Zero
Varsta: 19
Clasa (de zi sau noapte): Noapte
Despre el/ea:
Spoiler:
Poza:
Fisa Personajului Zero
Sus In jos
http://vampires-school.rpgdynasty.net/forum.htm
K.Yoko

K.Yoko


Mesaje : 19
Karma : 23
Data de inscriere : 10/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 3:02 pm

Nume:Kimimurre
Prenume:Yoko
Varsta:17 ani
Clasa(de si sau noapte):Noapte
Despre el/ea:Parasita de parinti si alungata de rudele sale.De la nastere a fost crescuta la un fel de internat,de catre directorul institutului,insa imediat cand avusese prima transformare(cand sa transformat pentru prima data intr-un vampir) a fost alungata din institut si de catre tatal "vitreg".Si-a construit singura prezentul,insa,toti se tem pentru siguranta lor din cauza ei.Cum se transforma noptile poate sa le manipuleze mintile,fara voia sa,in noptiile cu luna plina mintea sa fiind complet controlata de un demon,avand practic 2 identitati.Nu'i pasa ce spune lumea despre ea,insa totodata o si afecteaza cand devine prea sensibila.A crescut fara prieteni si fara rude.O fire destul de sensibila,si timida croita mereu sa spuna adevarul.Desi cuvintele celorlalti din jurul ei o afecteaza,se increde aproape in toti,cu mici exceptii cand se mai enerveaza...xd

Poza:
Spoiler:
Sus In jos
Alice

Alice


Mesaje : 3
Karma : 7
Data de inscriere : 16/09/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMier Sept 16, 2009 12:58 am

Nume: Rose
Prenume: Alice
Varsta: 17 Ani
Clasa (de zi sau noapte): >.<"...La asta nu m-am gandti...E obligatoriiu? XD Clasa de zi,cred ca ma inghesui la calsa de noapte...
Despre el/ea:
Alice a fost crescuta intr-o familie de vampiri si a invatat tot ce trebuia sa stie despre acestia.Ea ajuta vampirii insa a plecat de la casa ei si s-a obisnuit cu oamenii astfel incat familia ei ii este acum dusman...
Poza:
Fisa Personajului Pink
Sus In jos
Marionette Princess

Marionette Princess


Mesaje : 9
Karma : 13
Data de inscriere : 03/10/2009

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeSam Oct 03, 2009 8:30 pm

Nume:Suka
Prenume:Miyu
Varsta:17
Clasa (de zi sau noapte):noapte
Despre el/ea:Este vampir de "sange pur" , a fost furata de la o familie regala de vampiri si apoi tinuta ca pe o "marioneta" pana la varsta de 15 ani cand a fugit de acolo , in lume....restu' veti afla pe parcurs
Poza:
Spoiler:
Sus In jos
sugar addicted

sugar addicted


Mesaje : 183
Karma : 203
Data de inscriere : 26/01/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 5:00 am

Nume: Amane
Prenume:MIsa
Varsta: 19
Clasa (de zi sau noapte): noapte
Despre el/ea: E vampir pure-blood, a plecat din cauza unor dispute de langa familia ei si nu vrea sa mai aiba vreo legatura cu nici unul din membrii familiei. E o ciudatziaca vesela, aparent insa personalitatea ei e mult mai complexa. E inteligenta, pesimista, sadica dar si blanda, ii place sa se joace cu mintile si sentimentele celor din jur. Picteaza, deseneaza, fotografiaza, regizeaza. Poate sa controleze timpul, mintile celorlalti, lumina si intunericul si se poate tranforma in pisica neagra. Este spionul perfect si niciodata nu stii ce intentii are cu adevarat. NImic din ce face nu e intamplator si a fost pusa (mai mult rugata) de cei mai de seama vampiri sa indeplineasca niste lucruri nu prea placute.
PozaFisa Personajului 99545301
Sus In jos
http://fairy.roleplaylife.net/forum.htm
Abigail

Abigail


Mesaje : 2
Karma : 4
Data de inscriere : 17/08/2010
Localizare : Dai coltul si ma gasesti intr'un cazan stand la barfa cu colegul meu de cazan,vi si tu?

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Aug 17, 2010 4:46 am

Nume:Satoshi
Prenume:Abigail
Varsta:17
Clasa (de zi sau noapte):Zi >.<"
Despre el/ea:Este o fire rasfatata,copilaroasa si amuzanta,uneori timida si mai mereu impiedicata.Zambeste oricand nu conteaza daca sa intamplat ceva rau crede ca printr'un simplu zambet ajuta pe alti.Ii place sa primeasca mereu ce vrea la orice ora asta o face uneori sacaitoare si enervanta mai ales cand e insistenta,nu prea isi aduce aminte de trecutul ei.
Poza:
Spoiler:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa Personajului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Academy :: Fisa Personajului :: Inscrieri Studenti-
Mergi direct la: